Lente Marathon Amstelveen

P+R BIJ KPMG

Wil jij eenvoudig, voordelig en zonder parkeerstress naar de KPMG Lentemarathon reizen? Maak dan gebruik van de officiële P+R-locatie bij KPMG, direct gelegen aan de A9.

Vanaf het hoofdkantoor van KPMG rijden gedurende de dag pendelbussen tussen de P+R-locatie en het Stadshart van Amstelveen. Binnen enkele minuten sta je midden in het evenementengebied, zonder te hoeven zoeken naar een parkeerplaats.

Met de P+R reis je niet alleen comfortabel, maar draag je ook bij aan een betere doorstroming rondom het evenement.

Wat kun je verwachten?

✔ Gratis parkeren bij KPMG (op eigen risico)
✔ Snelle pendelbus naar het start- en finishgebied
✔ Slechts enkele minuten reistijd
✔ Ideaal voor deelnemers én supporters
✔ Direct gelegen aan de A9

Hoe werkt het?

Parkeer jouw auto op de aangegeven P+R-locatie bij KPMG en stap direct in de pendelbus naar het Stadshart van Amstelveen. Na afloop brengen de pendelbussen je uiteraard ook weer terug naar de parkeerlocatie.

P+R Ticket

Een P+R-ticket is per auto geldig. Alle inzittenden reizen samen op hetzelfde ticket. De all-in pendelbusticket kost €10,50.

In de week voorafgaand aan het evenement ontvang je per e-mail jouw officiële P+R-ticket inclusief routebeschrijving, opstaplocatie en alle praktische informatie.

P+R-tickets kunnen eenvoudig worden bijgeboekt tijdens het inschrijven voor de KPMG Lentemarathon Amstelveen.

Heb jij nog vragen of onduidelijkheden in aanloop naar de KPMG Lentemarathon. Stuur ons dan een email naar info@lentemarathon.nl